Biz Kimiz

Hakkımızda

PAVO Teknik Servis Elektrik Elektronik San. Tic. A.Ş. yazarkasa sistemleri sektöründeki köklü tecrübesiyle yerli ve yabancı müşterilerine başta mali onaylı yazarkasa (ÖKC-Ödeme Kaydedici Cihaz) olmak üzere ödeme sistemleri alanında çözümler sunmaktadır.

2013 yılından bu yana bir Aktifbank iştiraki olarak faaliyetlerini sürdüren PAVO, güçlü Ar-Ge alt yapısı, çözüm odaklı satış-pazarlama stratejileri, nitelikli üretim, operasyon ve servis hizmetleriyle müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır.

Dünyanın lider ödeme sistemleri sağlayıcısı Ingenico ile yapmış olduğu işbirliği ile EFT POS özellikli iki farklı modelini tasarlayan, T.C. Maliye Bakanlığı’ndan üretim lisans haklarını alarak, yeni nesil yazarkasa POS pazarına adım atan PAVO, oluşturduğu marka değeriyle ödeme sistemleri sektöründe saygın bir konuma ulaşmıştır.

# Hızlı İşlem
Mutlu Müşteri

PAVO, Türkiye geneline yayılmış 200.000'in üzerinde Ingenico Yazarkasa POS cihazı, 200.000'e yaklaşan katma değerli uygulama ve yazılım entegrasyonu ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Yazarkasa POS cihazları, banka, yemek kartı ve ERP yazılımları ile entegrasyon sağlayan (GMP3 ve TSM) altyapı uygulamaları sayesinde birçok sektörde kaliteli, güvenilir, uçtan uca çözüm üreten marka olarak pazar payını %20’lere yükselten PAVO, katma değerli uygulama gelirleri açısından da sektör liderliğini sürdürmektedir.