Biz Kimiz

Hakkımızda

PAVO Teknik Servis Elektrik Elektronik San. Tic. A.Ş. yazarkasa sistemleri sektöründeki tecrübesiyle başta mali onaylı yazarkasa (ÖKC-Ödeme Kaydedici Cihaz) olmak üzere ödeme sistemleri alanında çözümler sunuyor.

Aktif Bank iştiraki olarak 2013 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren PAVO, tüm operasyonunu İstanbul’daki merkez ofisinden koordine ediyor. PAVO, güçlü Ar-Ge alt yapısı, çözüm odaklı satış-pazarlama stratejileri, nitelikli üretim ve operasyon hizmetleriyle müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı amaçlıyor.

PAVO, dünyanın lider ödeme sistemleri sağlayıcısı Ingenico ile yapmış olduğu işbirliği ile en hafif, en kolay ve en hızlı Yazarkasa POS cihazı olan EFT POS özellikli Ingenico iWE 280 ürününü 2014 yılında tasarlayarak, ilgili kurumlardan üretim lisans izinlerini aldı. Zaman içinde müşterilerinin haklı güvenini kazanan PAVO, Türkiye pazarının iki önemli tedarikçisinden biri konumuna ulaştı.

# Hızlı İşlem
Mutlu Müşteri

PAVO, EFT POS özellikli Ingenico iWE 280 model mobil yazarkasasının yanı sıra, Kasım 2015 itibarı ile satışına başladığı masaüstü yazarkasa POS ürünü EFT POS özellikli Ingenico iDE 280 ile de perakende kanallarda farklı sektörlere ve firmalara özel katma değerli çözümler geliştiriyor.

Yazarkasa POS cihazları üzerinde banka, yemek kartı ve ERP yazılımları ile entegrasyon sağlayan GMP3 altyapısı uygulamaları sayesinde Ingenico çözümleri bir çok sektörde kaliteli, güvenilir ve uctan uca çözüm üreten kasalar olarak kabul görüyor.