Uygulamalar

Uygulamalar Hizmetlerimizden Faydalanabilmeniz İçin POS Cihazınız Olması Gerekmektedir. POS cihazınız yoksa Avantajlı Dünyamıza Katılın.
Tax Free
# PAVO/Ingenico YazarkasaPOS’larda…

PAVO/Ingenico, son olarak Tax Free Zone ile işbirliği yaparak YazarkasaPOS cihazlarına Tax Free fonksiyonunu ekledi.

PAVO/Ingenico Başvuru Formu

PAVO/Ingenico, son olarak Tax Free Zone ile işbirliği yaparak YazarkasaPOS cihazlarına Tax Free fonksiyonunu ekledi. Böylece turistler satın aldıkları ürünlerin KDV’sini çok daha hızlı ve kolay bir şekilde geri alabilecek. Tax Free işlemi için gerekli tüm belgeler otomatik olarak yazarkasadan alınıyor. Yapılan alışverişlerin detayları hali hazırda YazarkasaPOS üzerinde kayıtlı olduğundan Tax Free işlemi için gerekli belgeleri tekrar doldurmaya gerek kalmıyor. Ingenico yazarkasalarda üretilen belge aynı zamanda Tax Free işlemleri için fatura niteliği taşıyor. Böylece işlem çok daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşiyor.

Uygulamalar Hizmetlerimizden Faydalanabilmeniz İçin POS Cihazınızın Olması Gerekmektedir. İletişim formunu doldurarak başvurabilirsiniz. HEMEN BAŞVUR
Online Sözleşmelerin tümünün onaylanması zorunludur. “*” İşaretli alanların doldurulması zorunludur.
Turkcell Satış Uygulamaları
# Ingenico yazarkasaPOS’larda…

Ingenico YazarkasaPOS cihazları için iş ortağı Interpay ile hazırlanan uygulama, Turkcell İletişim merkezleri ve Turkcell bayiilerinin hizmetlerini kolaylaştırıyor.

Ingenico Başvuru Formu

Ingenico YazarkasaPOS cihazları için iş ortağı Interpay ile hazırlanan uygulama, Turkcell İletişim merkezleri ve Turkcell bayiilerinin hizmetlerini kolaylaştırıyor. Ingenico yazarkasaPOS’lar için geliştirilen özel Turkcell satış uygulaması ile artık Turkcell bayiileri Ingenico yazarkasaPOS’ları ile TL yükleme, fatura ödemelerinin yanı sıra cepten internet, ses paketleri, Turkcell TV gibi çeşitli Turkcell paketlerinin satışlarını da yapabilecek. Böylece Turkcell bayiileri artık Ingenico YazarkasaPOS’ları ile sadece KDV fişi vermek için değil, katma değerli servis satışı yapmak için de kullanabilecek. Turkcell Satış Uygulaması hem iDE280 Masaüstü YazarkasaPOS, hem de iWE280 Seyyar yazarkasaPOS üzerinde çalışacak. Turkcell için özel geliştirilen satış uygulaması kullanıcı dostu ekranları ve gerçek zamanlı online işlemleri ile Turkcell bayiileri ve iletişim merkezlerinin işlerini kolaylaştıracak ve verimlilik katacak.

Uygulamalar Hizmetlerimizden Faydalanabilmeniz İçin POS Cihazınızın Olması Gerekmektedir. İletişim formunu doldurarak başvurabilirsiniz. HEMEN BAŞVUR
Online Sözleşmelerin tümünün onaylanması zorunludur. “*” İşaretli alanların doldurulması zorunludur.
Yemek Kartı Uygulamaları