ServerIp: 82.222.8.154

ClientIp: 91.93.67.66

0850 724 72 86

Yazarkasa POS

Ödeme

Satış işlemi sonunda toplam tutarın ödenmesi farklı ödeme şekilleri ile parçalı olarak yapılabilir. İşlem NAKİT ve KREDİ’Lİ olarak yapılabilmektedir. Böylece tutarın bir kısmı nakit kalan kısmı bir ya da birden çok kredi kartından çekilebilir.

Fatura Numarası Girerek İşlem

Fiş limiti aşıldığında ya da müşterinin talep etmesi durumunda YazarkasaPOS üzerinden NAKİT veya KREDİ’li faturalı satış yapılır.

Döviz İle Ödeme

iWE 280 Yazarkasa POS ile değişik kurlarla satış işlemi yapılabilmektedir. Ürün girişi tamamlandıktan sonra nakit olarak döviz işlemi için DÖVİZ tuşuna basılır. iWE 280 Yazarkasa POS daha önceden tanımlı kur bilgileri ile giriş işlemini yapar; verilen döviz tutarını ve TL karşılığını, ilgili kur bilgisini fiş üzerine yazarak müşteriyi ve işyerini bilgilendirir.

PLU İle Satış

“PLU ile satış” barkodları ve fiyatları daha önce sisteme tanımlanmış ürünlerin barkod okuyucu ile okutularak hızlı bir şekilde satışının yapılmasına imkan verir. İleride olası stok yönetimi programları ile entegrasyonda kolaylık sağlar.

PLU ile satış için iWE 280 Yazarkasa POS’un ana ekranında yer alan “PLU” tuşuna basılır. Yazarkasa ekranında “BARKOD OKUYUCU” yazısı gösterilir, bu durumda cihazın altında yer alan barkod okuyucu aktif duruma gelir; ardından ürün etiketleri okutulur. İşlem tamamlandıktan sonra KREDİ veya NAKİT tuşları ile ödeme alınır. 20.000 ürün bu şekilde cihaza tanımlanabilir.

iWE 280 EFT Pos özellikli yeni nesil seyyar yazarkasa kullanım kılavuzunu incelemek için tıklayın.